|
Звітний концерт балета «Грація»5 бер. 2015
![]() Відбувся звітний концерт хореографічної студії «Грація», на якому були присутні батьки, адміністрація та педагоги ліцею. Виступи юних балерин, як завжди, були яскравими та незабутніми! Студія «Грація»- переможець міських, обласних та Всеукраїнських конкурсів. Адміністрація ліцею оголошує щиру подяку керівнику студії Варенко Л.Ф. та бажає юним граціям подальших успіхів! Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |