|
Вистава "Снігова кололева"5 січ. 2015
Прямо перед Новим роком відбулася загальношкільна вистава "Снігова королева".Участь у яскравому дійстві взяли учні 5-11 класів. Не дивлячись на різницю у віці, діти добре спрацювались. Серед глядачів були учителі, батьки та багато учнів ліцею. Все пройшло дуже весело та на одному диханні! Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |