|
Міська олімпіада з інформаційних технологій27 груд. 2014
![]() Учням для виконання були запропоновані завдання, які об'єднувала одна тема - "Велосипеди." Для їх реалізації необхідно було показати вміння застосовувати такі програмні продукти Microsoft як Power Point, Word, Excel та Access. Вітаємо учнів ліцею, які успішно справилися з цим завданням та посіли призові місця: Федорука Олександра (11 економічний) - ІІ місце Мосейчука Кирила (9 гуманітарний) - ІІ місце Дьоміна Єгора (9 економічний) - ІІІ місце та керівників Мотурнака Євгена Володимировича та Ніколаєва Тараса Геннадійовича. Бажаємо учням подальших успіхів! Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |