|
Зустріч з нобелевським лауреатом15 лист. 2014
12 листопада 2014 року у Дніпропетровському університеті імені Альфреда Нобеля відбулася зустріч з нобелевським лауреатом з літератури Маріо Варгасом Льосом. На запрошення адміністрації університету відкриту лекцію відвідали учні ліцею, учасники Нобелевського турніру: Фойніч Едуард, Ткаченко Юрій, Борисенко Вікторія, Барамідзе Аліса та Остапюк Влада.
Подробиці за посиланням: http://duep.edu/uk/news/univercity/laureat-nobelivskoji-premiji-losa-
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |