|
ПОДЯКА!14 лист. 2014
![]() Керівнику закладу!
Щиро дякую Вам особисто та членам Вашого колективу за організацію та участь в благодійній районній акції в рамках допомоги воїнам АТО. З повагою та вдячністю начальник відділу освіти Г.В. Саліхова Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |