|
Година коду12 груд. 2014
Година коду це захід, який спрямований на ознайомлення з програмуванням. Зокрема, підготовано кілька самовчителів, котрі знайомлять з базовими поняттями програмування на простих прикладах, пояснених відомими людьми в галузі інформатики, і не тільки. В межах Години Коду відбувається ознайомлення з такими базовими поняттями інформатики: 1. Що таке інформатика? 2. Чим займається програміст? 3. Застосування інформатики. 4. Основні поняття двійкової системи. 5. Як відлагоджувати програми. 6. Як працює Інтернет. 7. Основи програмування: - послідовне виконання; - цикли; - умови; - функції; - функції з параметрами; - змінні. 8. Обчислювальне мислення: - декомпозиція; - шаблони; - абстрації; - алгоритми.
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |