|
Учні ліцею взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції11 груд. 2014
У конференції взяли участь учні ліцею: 1. Барамідзе Аліса (10 математичний) - тема доповіді "Бідність як стримуючий фактор інтеграції України у світове співтовариство." 2. Остапюк Влада (10 математичний) - тема доповіді "Електронні гроші як сучасний засіб платежу в умовах глобалізації." Роботи підготовлені під керівництвом Ніколаєва Тараса Геннадійовича та Мотурнака Євгена Володимировича. Бажаємо дівчатам подальших успіхів у науковій роботі. Більш детальну інформацію про конференцію можна отримати за посиланням:http://duep.edu/uk/news/univercity/skladnij-shljah-v-jevropu-ochikuvannja-ta-vikliki
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |