|
Призери міської олімпіади26 лист. 2014
![]() Вітаємо призерів міської олімпіади з англійської мови: Курбатова Олега - 8 мат - ІІ місце Шевченко Юлію - 9 гум - ІІ місце Твердохлібова Антона - 10 мат -ІІ місце Борисенко Вікторію - 11 ек - ІІ місце Ліфіцькую Анастасію - 8 ек - ІІІ місце Волочай Єгора - 9 ек - ІІІ місце Золотоверху Єкатерину - 10 мат - ІІІ місце Комарницьку Дарину - 11 ек ІІІ місце та їх вчителів: Ляпіну Л.І. Вергун І.О. Гамаль Т.Г Омельчук Є.С. МОЛОДЦІ!!!
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |