|
20 листопада відбулось 3 лінійки21 лист. 2014
20 листопада в ліцеї відбулось три лінійки (5-6 класи, 7-8 класи та 9-11 класи), присвячені допомозі українській армії, Дню гідності та свободи та Дню вшанування жерст Голодомору. На лінійках учні прослухали патріотичні пісні, проглянули відеоряд. Вовк Юрій Володимирович(зам.даректора) виступив перед учнями з розповіддю про страшні часи голодоморів, випробування воїнів в зоні АТО. Учні вшанували пам'ять загиблихукраїнців хвилиною мовчання. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |