|
Підсумкова конференція Дніпропетровського відділення Малої академії наук України20 жовт. 2014
![]() Переможців та призерів ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Дніпропетровського відділення Малої академії наук України та їх наукових керівників вітали: директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександр Ігорович Демчик, директор комунального позашкільного навчального закладу "Мала академія наук учнівської молоді «Дніпропетровської обласної ради» Наталія Василівна Тягло, проректор з навчальної роботи Національного гірничого університету, завідувач кафедри загальної та структурної геології, кандидат геолого-мінералогічних наук, доцент, заслужений працівник народної освіти Юрій Тимофійович Хоменко. 36 учнів-членів Комунального позашкільного навчального закладу "Мала академія наук учнівської молоді" Дніпропетровської обласної ради" та 41 науковий керівник отримали гравертони та пам’ятні подарунки. Серед нагороджених випускники ліцею Дзюба Влад та Серга Роман, викладачі Ніколаєв Тарас Геннадійович та Мотурнак Євген Володимирович. Дзюба Влад зараз навчається у Київському політехнічному інституті, Серга Роман – Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара. Бажаємо хлопцям успіхів у навчанні, а викладачам подальших успіхів з майбутніми науковцями!
Довідка Дзюба Влад зайняв перше місце у фінальному етапі конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук України у відділенні "Комп'ютерні науки." Серга Роман зайняв третє місце у фінальному етапі конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук України у відділенні "Економіка." Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |