|
Ми - п'ятикласники!20 жовт. 2014
6 вересня учні 5-х класів, їх батьки та класні керівники виїхали до туристичної бази "Новоселиця" для проведення свята "Давайте познайомимось". День пройшов у дружній та радісній атмосфері. Було проведенно багато цікавих конкурсів та змагань. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |