|
Покладання квітів25 жовт. 2014
![]() 24 жовтня ліцеїсти взяли участь в урочистостях, пов'язаних із 70 річницею вигнання німецьких окупантів із м. Дніпропетровська. Було проведено мітинг та покладання квітів до пам'тника воїнам- саперам на набережній Леніна та до стели героям війни Я.Самарського. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |