|
Благодійний ярмарок24 жовт. 2014
Традиційно в ліцеї восени проходить благодійний ярмарок.Учні власноруч готують смачні страви та кондитерські вироби. Перед цим вони вивчають традиції української кухні, їх історію та особливості. Цього року, завдяки ярмарку, учні зібрали 6843 грн, які передали на потреби української армії. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |