|
Тренування з цивільної оборони23 жовт. 2014
О 12.30 в ліцеї пролунали 3 дзвоники, після чого учні під керівництвом вчителів організовано через 2 виходи вийшли з приміщення школи. Кожний клас зайняв відведене йому місце, після чого всі повернулися до школи. Навчання пройшло організованно та злагоджено. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |