|
Пліч-о-пліч шкільні ліги Дніпропетровщини18 квіт. 2024
![]() Спортивне орієнтування вимагає не лише фізичної витривалості, але й уміння швидко приймати рішення. Змагалися учні 7 класів. Вітаємо всіх з успішним стартом. Відібрана команда, яка буде представляти ліцей у другому турі змагань. І поки є час до наступного етапу, який відбудеться на початку травня, продовжимо тренуватися, щоб продемонструвати високий рівень підготовки, стратегічне мислення та отримати найкращий результат. Вболіваємо за нашу команду та побажаємо успіхів! Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |