|
Загальнонаціональна акція єднання та віри "Випускники-2024 року для майбутніх поколінь"22 квіт. 2024
![]() Але й у найтемніші часи життя продовжується. Ми віримо в перемогу, ми віримо в майбутнє нашої рідної України та бажаємо їй процвітання! Випускники 11 класів (класні керівники Сап’яний А.М., Берьозкіна М.В.) доєдналися до Загальнонаціональної акції єднання та віри "Випускники-2024 року для майбутніх поколінь". Це покоління, яке будуватиме і відбудовуватиме нашу Україну після Перемоги! А сьогодні вони посадили дерева, щоб через 20 років вже своїм дітям показати, якою сильною була віра в нашу Державу! #випускники_2024_для_майбутніх_поколінь Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |