|
«Я і ти - Україна. Ми Переможемо!»30 бер. 2023
![]() На цій виставці було представлено роботу Бубнової О.В., заступника директора ліцею. Крім виставки в "Освітній траєкторії" було організовано творчі майстерні, а також спілкування з військовими, яким були передані дитячі творчі роботи, які були зроблені в рамках міської благодійної акції "Мініатюра на добру згадку". Разом з вчителем Меюс О.І., діти долучилися до цієї акції та створили багато цікавих робіт для наших захисників. Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |