|
Онлайн-конференція21 бер. 2023
![]() Учні ліцею вже багато років вивчають німецьку мову, успішно складають іспити з Гете-інститутом та активно інтегруються в Європейський освітній простір. Захід був присвячений культурному обміну між учнями України та Німеччини, взаємо підтримці між українськими дітьми, перебуваючи в складних умовах війни та вимушено переміщеними за кордон, популяризації української культури та практичній реалізації отриманих знань з німецької мови. Учасники конференції спілкувалися українською та німецькою мовами, грали в інтерактивну гру щодо знань про Україну, читали українські поезії, ділилися своїми успіхами та здобутками. Всі учасники отримали велике задоволення від такого цікавого заходу та запланували подальшу співпрацю в цьому напрямку. Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |