|
Благодійна акція «З теплом у серці – для наших захисників».21 бер. 2023
![]() Здобувачі освіти та вчителі ліцею 100 відвезли допомогу пораненим до обласної офтальмологічної лікарні. Зустрілися з військовими та представниками лікарні. Діти висловили слова вдячності від всієї нашої ліцейської родини, зачитали листи до захисників та передали свої творчі роботи. Зустріч була дуже чуттєвою та емоційною. Хлопці були розчулені та висловили подяку від всіх поранених побратимів. Ми щиро дякуємо всім, хто відгукнувся та надав допомогу.
Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |