|
День домашніх тварин29 груд. 2021
![]() У 5 б- юр класі відбувся захід до Дня домашніх тварин: " Ми відповідальні за тих, кого приручили". П'ятикласники підготували колажі, презентації, де представили своїх тваринок і розказали про них. Поділилися досвідом догляду за ними, склали плани по догляду за твариною, навчилися розраховувати бюджет по утриманню домашньої тваринки (на певний період).
Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |