|
Вітаємо з перемогою в конкурсі!!!!4 січ. 2022
![]() Учениця 9 гуманітарного класу Анастасія Борисенко під творчим супроводом вчителя Кучеренко Вікторії В'ячеславівни, отримала нагороду МІЖНАРОДНОГО дистанційного конкурсу "МИКОЛАЙСЬКІ ЗІРКИ-2021"(ЧЕХІЯ-УКРАЇНА), ЛАУРЕАТ 1 СТУПЕНЯ. Номінація - вокал. Пісня "Гей, сивий вітер плаче" За підтримки міністерства культури та сприяння головного управління культури міста Прага. Вітаємо Анастасію та Вікторію В'ячеславовну!
Також нагадуємо, що ця пісня отримала Гран-прі на районному фестивалі до Дня Гідності і Свободи та Диплом лауреата I ступеня міського феставалю на краще виконання творів патріотичного спрямування! Пишаємося переможницею та наставником! Подальших перемог вам! Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |