|
День захисника України11 жовт. 2019
![]() До Дня Захисника України учні 10 емі, класний керівник Вергун І.О., разом з заступником директора Вовком Ю.В., відвідали військовий шпиталь на Староказацький вулиці, де привітали воїнів з цим святом та побажали їм скорішого одужання. В бібліотеці підготовлено виставку : «Лине козацька слава з далеких віків»: Учні 9 мат. та 9 гум. класів разом із заступником директора Вовком Ю.В. вшанували пам'ять колишніх учнів ліцею Астахова Д.А. та Тищука О.О., які загинули в АТО. Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |