|
Тренування з евакуації учнів19 груд. 2018
![]() До участі в тренуванні було залучено всіх працівників ліцею та учнів 1 – 11 класів. Під час тренування було відпрацьованно: - сигнали оповіщення та дії персоналу за ними; - алгоритм дій адміністрації школи у випадку виникнення на території школи пожежі; - дії персоналу школи з безпечної та швидкої евакуації учнів. Основним завданням практичного тренування була перевірка готовності працівників та учнів до дій при виникненні надзвичайних ситуацій. Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |