|
Фінал Відкритого чемпіонату України з водного поло.20 груд. 2018
![]() Бронзові медалі у наших дівчат, команди ДНУ-ДНІПРО-збірна Дніпропетровської області, до якої входять учениці 10 класу нашого ліцею Анна Мілінчук та Світлана Роман! Звання «Кращий захисник» отримала Анна Мілінчук! Вітаємо! Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |