|
Похід до театру ім. Т.Г.Шевченка21 лют. 2013
21 лютого учні 9-х та 10-х класів відвідали театр Шевченка. Свято рідної мови було для них збагачено спілкуванням з високим мистецтвом. Театр запропонував для школярів виставу за драмою І.Карпенко-Карого "Хазяїн". Особливо вразила глядачів гра виконавця головної ролі у п'єсі. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |