|
Вітаємо Мотурнака Євгена Володимировича!21 лют. 2013
Наш вчитель інформатики Мотурнак Євген Володимирович зайняв перше місце в обласному конкурсі "Вчитель року". Щиро вітаємо! Бажаємо успіхів на Всеукраїнському турі! Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |