НВК-ліцей №100 м. Дніпро
 
 





Переможці олімпіад

Олімпіади 2021-2022 навч.року

Переможці та призери міських олімпіад 2020-2021 навч.року

1 Мороз Юлія 8 мат укр.мова 2 міська Зялик Ю.О.
2 Польова Валерія 8 мат укр.мова 3 міська Зялик Ю.О.
3 Огородник Назар 10 мат укр.мова 3 міська Отришко О.О.
4 Рубан Вероніка 10 мат укр.мова 3 міська Отришко О.О.
5 Ткачов Богдан 9 мат економіка 1 міська Біла Г.Ф.
6 Збарська Поліна 9 мат економіка 1 міська Біла Г.Ф.
7 Лапа Омкар 9 мат економіка 2 міська Біла Г.Ф.
8 Яценко Євгеній 9 мат економіка 2 міська Біла Г.Ф.
9 Ніколаєв Павло 9 мат економіка 3 міська Біла Г.Ф.
10 Голова Валентина 10 мат економіка 1 міська Біла Г.Ф.
11 Нєчаєва Мар'яна 10 мат економіка 1 міська Біла Г.Ф.
12 Огороднік Назар 10 мат економіка 1 міська Біла Г.Ф.
13 Сличко Єгор 10 мат економіка 1 міська Біла Г.Ф.
14 Квач Таїсія 10 мат економіка 2 міська Біла Г.Ф.
15 Сеферовська Катерина 10 мат економіка 3 міська Біла Г.Ф.
16 Гудзовський Марк 11 емі економіка 1 міська Біла Г.Ф.
17 Понисько Дар'я 11 емі економіка 1 міська Біла Г.Ф.
18 Дзундза Максим 11 емі економіка 1 міська Біла Г.Ф.
19 Лапа Світлана 11 емі економіка 2 міська Біла Г.Ф.
20 Малюкіна Марина 7 мат біологія 3 міська Денисова С.В.
21 Малюкіна Марина 7 мат математика 1 міська Гончарова О.О.
22 Прокопало Марія 7 іт математика 2 міська Гончарова О.О.
23 Обідняк Михайло 7 мат математика 2 міська Гончарова О.О.
24 Ляпіна Ольга 7 мат математика 2 міська Гончарова О.О.
25 Тесьолкін Андрій 7 мат математика 3 міська Гончарова О.О.
26 Ткачов Богдан 9 мат математика 3 міська Демиденко О.А.
27 Гур'єв Данило 9 мат англ.мова 2 міська Гамаль Т.Г.
28 Ткачов Богдан 9 мат англ.мова 2 міська Гамаль Т.Г.
29 Борисенко Аліна 9 мат англ.мова 2 міська Гамаль Т.Г.
30 Яценко Євгеній 9 мат англ.мова 3 міська Гамаль Т.Г.
31 Архіпова Варвара 10 мат англ.мова 1 міська Кравченко О.В.
32 Коваленко Віталій 10 мат англ.мова 1 міська Кравченко О.В.
33 Огородник Назар 10 мат англ.мова 2 міська Пінюшко М.Ю.
34 Світонько Богдан 10 мат англ.мова 2 міська Пінюшко М.Ю.
35 Бєлослудцева Маргарита 10 мат англ.мова 2 міська Пінюшко М.Ю.
36 Рубан Вероніка 10 мат англ.мова 2 міська Пінюшко М.Ю.
37 Русаков Владислав 10 мат англ.мова 3 міська Пінюшко М.Ю.
38 Манжула Софія 11 ек англ.мова 3 міська Андрейко Т.Д.
39 Пустовар 7 іт інформатика   міська Шаравара О.В.
40 Бондаренко Ксенія 7 іт інформатика   міська Шаравара О.В.

 

Олімпіади 2019-2020 навч.року

Переможці та призери міських олімпіад 2019-2020 навч.року

1Левченко Данило  8 інф     інф.технологіі    3     місто      Шаравара О.В., Миколаїв Т.Г.

2 Зубов Гліб           10 емі     інф.технологіі    3     місто      Шаравара О.В., Миколаїв Т.Г.

3 Лапа Світлана      10 емі      економіка        1      місто     Біла А.Ф.

4 Понисько Дарина  10 емі     економіка         2      місто      Біла А.Ф.

5 Дзундза Максим    10 емі     економіка         2      місто      Біла А.Ф.

6 Гудзовський Марк  10 емі      економіка       3       місто      Біла А.Ф.

7 Слічко Єгор             9 мат       економіка       1       місто      Біла А.Ф.

8 Сеферовская Катерина 9 мат економіка        3       місто      Біла А.Ф.

9 Ляпіна Ольга           6 мат       математика    3        місто      Гончарова Е.А.

10 прокопали Марія    6 ​​мат        математика   2         місто     Гончарова Е.А.

11 Маціяко Марія        7 мат         математика  1         місто     Демиденко О.А.

12 Черниш Марія        7 мат          математика 3          місто      Демиденко О.А.

13 Миколаїв Олексій    7 мат           математика 3         місто     Демиденко О.А.

14 Ткачов Богдан        8 мат             математика 3       місто       Демиденко О.А.

15 Бодня Артем           9 мат             математика 2        місто      Тернова Т.М.

16 Подвінцев Володимир 9 мат          математика 3        місто       Тернова Т.М.

17 Архипова Маргарита   9 мат         англ.яз.       1        місто       Кравченко А.В.

18 Коваленко Віталій      9 мат          англ.яз.        3       місто       Кравченко А.В.

19 Слічко Єгор                9 мат           англ.яз.       3       місто          Пінюшко М.Ю.

20 Лапа Світлана           10 емі           англ.яз.       1        місто          Вергун І.А.

21 Понисько Дарина       10 емі           англ.яз.       3        місто         Вергун І.А.

22 Мохнюк Моніка          11 гум           англ.яз.       3        місто         Гамаль Т.Г.

23 Маціяко Марія            7  мат           фізика         2          місто        Сапьяний А.Н.

24 Мороз Юлія                 7 мат           фізика         3           місто           Сапьяний А.Н.

25 Миколаїв Олексій         7 мат           фізика         3           місто            Сапьяний А.Н.

26 Борисенко Аліна           8 мат           фізика         3          місто                  Сапьяний А.Н.

27 Семикіна Юлія              8 мат            історія         3         місто              Крайнєва Т.Н.

28 Очеретяна Аліна           9 мат            нем.яз.        2          місто                Зибарева Е.Л.

29 Будник Єлизавета          9 гум            нем.яз.        3         місто               Зибарева Е.Л.

30 Миколаїв Олексій           7 мат          інформатика 3            місто               Сеферовскій Ю.В.


Олімпіади 2018-2019 навч.року
 

Переможці та призери олімпіад 2018-2019 навч.року                                                                                            

             

1

Усольцева Валерія

10 гум

укр.мова

2

міська

Федоренко О.В.

2

Лапа Світлана

9 емі

укр.мова

3

міська

Зялик Ю.О.

3

Архіпова Варвара

8 мат

англ.мова

2

міська

Кравченко О.В.

4

Лапа Світлана

9 емі

англ.мова

2

міська

Вергун І.О.

5

Ларіонова Крістіна

9 мат

англ.мова

3

міська

Андрейко Т.Д.

6

Понисько Дар'я

9 емі

англ.мова

3

міська

Вергун І.О.

7

Манжула Софія

9 мат

англ.мова

3

міська

Андрейко Т.Д.

8

Ревякін Данило

10 гум

англ.мова

3

міська

Гамаль Т.Г.

9

Журавльов Єгор

10 ек

англ.мова

3

міська

Вергун І.О.

10

Зайцева Марія

11 см

англ.мова

3

міська

Варех Н.В.

11

Ревякін Данило

10 гум

фр.мова

2

міська

Шокель О.Б.

12

Моня Дарина

10 гум

фр.мова

3

міська

Шокель О.Б.

13

Гондза Віолета

7 мат

нім.мова

2

міська

Зібарева О.Л.

14

Очеретяна Аліна

8 мат

нім.мова

3

міська

Зібарева О.Л.

15

Усольцева Валерія

10 гум

рос.мова

3

міська

Безземельна Л.М.

16

Камінський Кирило

10 мат

рос.мова

3

міська

Щасна Ж.М.

17

Лапа Світлана

9 емі

історія

3

міська

Крайнєва Т.М.

18

Гондза Віолета

7 мат

математика

1

міська

Демиденко О.А.

19

Говорунова Ілля

7 мат

математика

1

міська

Демиденко О.А.

20

Бодня Артем

8 мат

математика

2

міська

Тернова Т.М.

21

Сайко Сабріна

11 мат

математика

2

міська

Шевченко Н.А.

22

Кулаков Станіслав

6 мат

математика

3

міська

Демиденко О.А.

23

Черниш Марія

6 мат

математика

3

міська

Демиденко О.А.

24

Кітова Поліна

7 мат

математика

3

міська

Демиденко О.А.

25

Яценко Євгеній

7 мат

математика

3

міська

Демиденко О.А.

26

Подвинцев Володимир

8 мат

математика

3

міська

Тернова Т.М.

27

Лапа Світлана

9 емі

математика

3

міська

Бондаренко Т.В.

28

Асташев Олександр

10 мат

математика

3

міська

Андрейко Н.А.

29

Денисова Елизавета

11 мат

математика

3

міська

Шевченко Н.А.

30

Гондза Віолета

7 мат

фізика

1

міська

Сап'яний А.М.

31

Мороз Ілля

7 мат

фізика

3

міська

Сап'яний А.М.

32

Коваленко Віталій

8 мат

фізика

3

міська

Сап'яний А.М.

33

Мороз Ілля

7 мат

хімія

3

міська

Бубнова В.Д.

34

Клюшин Михайло

11 см

хімія

3

міська

Бубнова В.Д.

35

Голова Валентина

8 інф

географія

3

міська

Золотова Т.С.

36

Гончарова Софія

9 емі

економіка

1

міська

Біла Г.Ф.

37

Лапа Світлана

9 емі

економіка

1

міська

Біла Г.Ф.

38

Старцева Валерія

9 емі

економіка

1

міська

Біла Г.Ф.

39

Сайко Сабріна

11 мат

економіка

2

міська

Біла Г.Ф.

40

Дзундза Максим

9 емі

економіка

3

міська

Біла Г.Ф.

41

Гудзовський Марк

9 емі

економіка

3

міська

Біла Г.Ф.

42

Манжула Софія

9 мат

економіка

3

міська

Біла Г.Ф.

43

Горбонос Сергій

8 мат

інформатика

3

міська

Сеферовський Ю.В.

44

Гондза Віолета

7 мат

інф.технології

2

міська

Шаравара О.В., Ніколаєв Т.Г.

45

Шах Максим

8 мат

веб-дизайн

2

міська

 

46

Зубов Гліб

9 мат

інф

2

міська

Ніколаєв Т.Г.

             

 

Переможці та призери обласних олімпіад 2018-1019

     

 

           

1

Гондза Віолета

7 мат

математика

1

обласна

Демиденко О.А.

2

Говорунов Ілля

7 мат

математика

1

обласна

Демиденко О.А.

3

Сайко Сабріна

11 мат

економіка

3

обласна

Біла Г.Ф.

4

Бодня Артем

8 мат

математика

3

обласна

Тернова Т.М.

5

Гончарова Софія

9 емі

економіка

3

обласна

Біла Г.Ф.

             
 

Обласний етап конкурсу-захисту робіт МАН 2018-2019

     
             

1

Старцева Валерія

10 мат

історія

3

обл

Оленченко О.В.

2

Перетятько Микита

10 мат

історія

3

обл

Оленченко О.В.

3

Медведєва Юлія

11 см

економіка

1

обл

 

4

Сайко Сабрина

11 мат

укр.літ

уч

обл

Зялик Ю.О.

5

Сеферовська Катерина

8 мат

філософія

1

обл

 
             
 

Міський турнір юних економістів

       
             

1

Лапа Світлана

9 емі

економіка

   

Ніколаєв Т.Г., Біла Г.Ф.

2

Понисько Дар'я

9 емі

економіка

   

Ніколаєв Т.Г., Біла Г.Ф.

3

Гончарова Софія

9 емі

економіка

   

Ніколаєв Т.Г., Біла Г.Ф.

4

Дзундза Максим

9 емі

економіка

   

Ніколаєв Т.Г., Біла Г.Ф.

5

Гудзовський Марк

9 емі

економіка

   

Ніколаєв Т.Г., Біла Г.Ф.

             
 

Обласний турнір юних економістів

       
             

1

Сайко Сабріна

11 мат

економіка

   

Ніколаєв Т.Г., Біла Г.Ф.

2

Денисова Єлизавета

11 мат

економіка

   

Ніколаєв Т.Г., Біла Г.Ф.

3

Крівель Мар'яна

11 мат

економіка

   

Ніколаєв Т.Г., Біла Г.Ф.

4

Довгопол Павло

11 мат

економіка

   

Ніколаєв Т.Г., Біла Г.Ф.

             
 

Samsung IT- школа

         
             

1

Худолій Андрій

10 мат

інформатика

1

регіон

Шаравара О.В., Ніколаєв Т.Г.

 

 

 

Олімпіади

Олімпіади 

 

Олімпіади 2015-2016

За роки існування ліцей вже закінчили 2562 випускників, 100 % з них отримали вищу освіту. За 25 роки існування ліцею підготовлено 846 переможців міських олімпіад, 322 переможців обласних олімпіад, 45 переможців та призерів Всеукраїнських олімпіад, 12 призерів Соровських олімпіад, 416 золотих і 108 срібних медалістів, 117 призерів та переможців МАН
                

Олімпіади 2014-2015

 

   


Новини


23 лют. 2022
День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя
26 лютого - День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

21 лют. 2022
Мiжнародний день рiдної мови
21 лютого, світова спільнота відзначає Міжнародний день рідної мови.

18 лют. 2022
День пам'яті Героїв Небесної сотні
20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної сотні

Всі новини