|
День міста.10 вер. 2018
![]() З цієї нагоди було організовано 10-тисячну карнавальну ходу «I love Dnipro». Учні та вчителі нашого ліцею взяли участь у цій ході. Крім того, у бібліотеці підготовлено виставку до цього дня «Чи знаєш ти своє місто?» Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |