|
Ліцей нагороджено дипломом НАПН України23 черв. 2018
![]() Вже багато років педагоги ліцею впроваджують інноваційні передові технології у навчально-виховний процес. Експериментальна та новаторська діяльність ліцею завжди є ефективною завдяки багатому інноваційному досвіду вчителів та адміністрації, готовності учнів та батьків навчатися за допомогою сучасних технологій та методик, супроводу кращих науковців України. Ліцей співпрацює з Інститутом педагогіки НАПН України за програмою всеукраїнського експерименту «Формування моделі багатопрофільного ліцею як школи нового типу на засадах компетентнісного підходу». В межах експерименту було проведене дослідження здібностей, нахилів та переваг учнів з точки зору різних видів професійної діяльності, реорганізовано навчальний процес для максимального створення умов щодо самореалізації учнів в умовах багатопрофільного ліцею, сплановано та розпочато новий напрямок діяльності методичних комісій зі створення дистанційного простору для навчання. Про все це та інше розповідає нова публікація про освітню діяльність ліцею у новій науковій збірці Інституту педагогіки НАПН України «Літопис сучасної науки і освіти України: Наукові школи, авторські системи і концепції». За активну реалізацію наукових ідей в освітній практиці ліцей № 100 нагороджено дипломом Національної академії педагогічних наук України!
Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |