|
«Наповнимо світ добром» до Міжнародного дня захисту дітей.4 черв. 2018
1 червня на подвір‘ї дитячого онковідділення ОДКЛ на вулиці Космічній , 13, відбулося свято «Наповнимо світ добром» до Міжнародного дня захисту дітей.
Під проводом Олени Володіної - актриси Дніпровського Академічного Театру драми й комедії, волонтера, що працює з дітьми, які страждають від онкозахворювань. У цьому заході брали участь учні 10 економічного класу, класний керівник Маціяко В.Є. Зробили благодійний внесок від учнів нашого ліцею!. Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». Всі новини |