|
Конференція з біології15 трав. 2018
![]() 15.05.2018 р відбулося засідання секції біології XXIII науково - практичної учнівської конференції. На засіданні були заслухані найкращі роботи, над якими працювали учні протягом навчального року. 1. Вегетаріанство або мясоедение? Доп. Гончарова Софія, 8 ЕМІ кл. 2. Харчові добавки в раціоні харчування людини. Доп. Ревякін Денис, 9 гум. кл. 3. Причини старіння шкіри Доп. Понисько Дарина, 8 ЕМІ кл. 4. Життя як проект Доп. Бурчак Березня, 9 мат. кл. 5. Ефективне навчання Доп. Морозова Анастасія, 9 мат. кл. Керівник всіх проектів вчитель біології Денисова С.В. Всі доповідачі удостоєні дипломів та подяк. Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |