|
26 квітня День пам’яті Чорнобильської трагедії26 квіт. 2018
![]() Аварія на ЧАЕС — найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі, яка змінила радіаційну обстановку, екологію, долі людей не тільки на європейському континенті, а й у всьому світі. Радіоактивного ураження зазнали близько 600 000 осіб, насамперед, ліквідатори катастрофи. Навколо ЧАЕС створена 30-кілометрова зона відчуження. Понад 2,5 мільйонів мешканців України страждають від захворювань, спричених опроміненням. За даними міжнародних організацій, в результаті аварії померли 60 тисяч ліквідаторів, а 165 тисяч стали інвалідами, у Європі зафіксовано 10 тисяч випадків вроджених патологій у новонароджених та 10 тисяч випадків раку щитоподібної залози. Учні та вчителя ліцею вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання. У всіх класах пройшов єдиний урок «Чорнобильський дзвін». Переглянули документальний фільм "Уроки Чорнобильської трагедії", в якому очевидці тих подій діляться своїми спогадами. В бібліотеці ліцею відкрилася виставка присвячена Дню пам’яті Чорнобильської трагедії «Чорнобильський вітер по душах мете…». Учні 10 мат. класу поклали квіти до пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії. Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |