|
Військово-патріотична спортивна гра «Прорив».25 квіт. 2018
![]() в якій взяла участь команда нашого ліцею. До складу команди входили учні 10-11 класів. Міська військово-патріотична спортивна гра «Прорив» проводиться з метою формування почуття патріотизму у підростаючого покоління, набуття учнями знань, умінь та навичок, необхідних майбутньому захиснику України,пропаганди здорового способу життя, розвитку фізичних навичок. Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |