|
Екскурсія до пожежної частини №2 м. Дніпро18 квіт. 2018
![]() Щороку 17 квітня в Україні вшановують пожежників. Учні разом з учителями привітали пожежників з їх святом та послухали й подивились, як відбувається боротьба з вогняною стихією, спасіння життя людини, майна. Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |