|
Міський етап конкурсу «Зоряне коло» з хореографії.13 квіт. 2018
Наш ліцей на цьому конкурсі представляла Бурчак Марта. Вона отримала Гран Прі! Ансамбль «Грація» посів ІІ місце. Вітаємо Марту! Велика подяка Варенко Л.Ф. - художньому керівнику ансамблю «Грація»! ![]() ![]() Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |