|
Ансамбль балету «Грація».11 квіт. 2018
3 квітня 2018 року відбувся І тур «Зоряного кола – 2018» - районний, який проходив у міському Палаці дітей та юнацтва. На конкурс було представлено 9 номерів. Вітаємо! Бурчак Марта - Гран Прі. Веселова Анастасія – ІІ місце Ансамбль отримав І місце і зараз готується до ІІ туру – міського. 30,31 березня та 1 квітня 2018 року відбувся Всеукраїнський конкурс з хореографії «Білий лелека -2018», який проходив у Палаці «Машинобудівників». В конкурсі брали участь кращі колективи хореографії Києва, Харкова, Одеси та Дніпра. Наш балет «Грація» представляли на конкурсі кращі учениці: Бурчак Марта (9 мат. клас), Веселова Анастасія (5 мат. клас), Нечай Соня (5 мат. клас). Дівчата виконали різні балетні варіації. Вони пройшли І, ІІ тури і у ІІІ тури посіли: Бурчак Марта - ІІІ місце Веселова Анастасія - ІІІ місце Нечай Соня була нагороджена Дипломом учасника. Вітаємо наших переможців та бажаємо подальших успіхів! Велика подяка Варенко Л.Ф., художньому керівнику та педагогу! Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |