|
Тиждень дитячої книги19 бер. 2018
![]() В рамках тижня дитячої книги бібліотека ліцею підготувала книжкові виставки «Українські письменники – дітям» та «Книги, подаровані учнями». Щоденно проводяться екскурсії, під час яких діти знайомляться з книжковим фондом і фондом періодичних видань. Для когось – це перше знайомство, а хтось – постійний читач. Кожному учню бібліотекарі допоможуть увійти в цікавий книжковий світ. Бібліотека чекає своїх читачів. Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |