|
Районний фестиваль на краще виконання патріотичних творів до Дня Героїв Небесної Сотні "Плине кача"26 лют. 2018
Від нашого ліцею у цьому фестивалі взяла участь Даша Янушкевич, учениця 9 гум класу, музичний керівник Кучеренко В.В. Вітаємо Дашу з отриманням ГРАН - ПРІ! Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |