|
День рідної мови21 лют. 2018
![]() Упродовж тижня День рідної мови відзначався в нашому ліцеї. Учні 6- інф. класу підготували свято рідної мови, під керівництвом учителя української мови та літератури Маціяко В.Є., на якому звучали поезії про українську мову, твори Т.Шевченка. Свято було яскравим. Учні вбрані в українські національні костюми.
В бібліотеці ліцею відкрилася виставка "Мова наша солов'їна": Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |