|
Відвідування реабілітаційного центру для дітей.14 лют. 2018
Діти разом з батьками приготували подарунки, солодощі, предмети першої необхідності та інші речі, та вирішили їх подарувати дітям, які живуть без батьків на День святого Валентина. Малюки були задоволені, особливо спілкуванням та грою з нашими ліцеїстами. Свято вдалось. Подяка всім батькам за їхню доброту і турботу про чужих дітей. Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |