|
День пам’яті Героїв Крут.29 січ. 2018
![]() між більшовицькими військами Михайла Муравйова та об’єднаними військами юнкерів 1-ї Київської юнацької школи ім. Б. Хмельницького та першої сотні новоствореного Студентського куреня під єдиним командуванням Аверкія Гончаренка під час наступу на Київ військ Муравйова. Перед військами Аверкія Гончаренка стояло завдання затримати наступ на Київ більшовицьких військ, в той час як головні українські військові сили на чолі з Симоном Петлюрою вирушили на Київ придушувати повстання на заводі «Арсенал». Українські студенти віддали своє життя, аби захистити Київ від наступу більшовиків. Більш детально читати за посиланням: http://www.uamodna.com/articles/biy-pid-krutamy-pam-yati-geroyiv-prysvyachuetjsya/ У всіх класах відбулася виховна година « Ніколи Україні не забути цих юних душ нескорений політ» (ушанування пам’яті Героїв Крут). Діти подивилися фільм про юних героїв. Також відбулися дебати в 9-х класах, присвячені цієї даті. Протягом тижня в бібліотеці представлена виставка «Героям Крут – низький уклін». Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |