|
Звіт з проведення зимових канікул.15 січ. 2018
![]() Учні 6ек2., 7 ек2 та 8 емі разом з учителями Щасною Ж.М., Безземельна Л.М. та Вергун І.О. побували на оглядовій екскурсії по Києву. Діти відвідували гуртки та секції на канікулах: Вокальний гурток Хореографічний ансамбль: Та інші – гурток інформатики, шахів, секція спортивних ігор. Відвідували міську Новорічну ялинку. Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |