|
В гостях у казки.26 груд. 2017
![]() Учні 5 гум класу, класний керівник Берьозкіна М.В., разом з батьками та учнями 11 класів Запарою Олексієм та Захаровим Данилом взяли участь у постановці вистави «В гостях у казки». Всі отримали задоволення! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |