|
Подарунки для дітей-сиріт.8 груд. 2017
![]() Після проведення благодійного ярмарку дітьми було зібрано кошти, які учні вирішили витратити на допомогу пораненим бійцям АТО, дітям-сиротам та дітям-інвалідам. 7 рудня в рамках проекту "Діти-дітям" учні, вчителі та батьки нашого ліцею відвідали дитячий будинок №1 на вул. Тополиній 33, де передали дітям подарунки: солодощі, фрукти, соки, шампуні, зубні щітки та зубні пасти та багато іншого. Діти були задоволені, адміністрація будинку висловила щиру подяку всім ліцеїстам, батькам та вчителям. Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |