|
Майстер-клас з футболу19 лист. 2017
![]() Футболісти команди «Дніпро», Сергій Палюх, Юрій Вакулко та Денис Костишин, з учнями 5-6-х класів стали членами трьох команд, які спочатку розігрілися в розминці, а потім провели естафету. У ній діти разом з футболістами практикували різні технічні футбольні елементи: ведення м'яча і удари . Під час другого уроку: з учнями 7-8-х класів на майданчику розіграли міні-турнір з футболу серед трьох команд. Д.Костишин привів свою команду до перемоги. Всім запам'ятається ця зустріч! На зустрічі були присутні журналисти 34 каналу:
Ще фото https://www.facebook.com/fcdniproua/?hc_ref=ARR7tGeX8lIiFxy5N-,l4mRo3L05SLhdRBcZst_0Od2qoY1YIN5deXpUz0arkXZjT55E&pnref=story, https://photos.app.goo.gl/4x6emQnNRA3VhGMu2 Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |