|
Обласний Нобелівський турнір юних економістів.23 жовт. 2017
![]() Наш ліцей представляли дві команди: «Дружба» у складі: Севрюкова Катерина (капітан) – 11 мат клас, Сайко Сабрина – 10 мат клас, Денисова Єлизавета – 10 мат клас, Довгопол Павло – 10 мат клас Та команда «Вустами дитини» в складі: Лапа Світлана (капітан) – 8 емі клас, Пігалева Єлизавета – 8 емі клас, Понисько Дар’я – 8 емі клас, Дзундза Максим – 8 емі клас. Наукові керівники: Ніколаєв Тарас Геннадійович та Біла Ганна Федорівна. В цікавій та напруженій боротьбі команда «Дружба» посіла 3 місце! Вітаємо! Молодці! Нагадаємо, що команда «Вустами дитини» тиждень тому посіла 2 місце в міському турнірі юних економістів, та на обласному турнірі була відзначена як найперспективніша команда, адже учні 8-х класів ще жодного разу не брали участь в таких турнірах. В цьому році питання турніру були дуже складними та актуальними. Наприклад:
Наші учні отримали дуже важливий досвід науково-дослідницької роботи, публічного виступу, плідної дискусії та створення презентацій. Молодці! Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |