|
Олімпіада з англійської мови10 груд. 2012
Вітаємо учасників та переможців!
2 грудня 2012 року проводиласб міська олімпіада з англійської мови, у якій брали участь учні НВК-ліцею 100. За підсумками були визначені наступні результати: І місце - Войтюк Євген 11 клас (вчитель Лотішевська А.М.) ІІ місце - Скрябіна Ольга 10 клас (вчитель Ляпіна Л.І.) ІІ місце - Черток Кароліна 10 клас (вчитель Вергун І.О.) ІІ місце - Садовський Данило 10 клас (вчитель Андрейко Т.Д.) ІІІ місце - Копсан Максим 10 клас (вчитель Андрейко Т.Д.) ІІІ місце - Єфанова Інна 10 клас (вчитель Андрейко Т.Д.) ІІІ місце Комарницька Дар'я 9 клас (вчитель Лоташевська А.М.) ІІІ місце - Бабенко Олексій 8 клас (вчитель Ляпіна Л.І.) Вітаємо всіх призерів міської олімпіади з англійської мови, дякуємо вчителям та учням за спільну працю та плідну роботу! Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |