|
Виховання гармонійної особистості в 9 ек. класі, класний керівник Зялик Ю.О.19 жовт. 2017
![]() Учні разом з вчителем Зялик Ю.О. відвідали музей Пожежної безпеки, де прослухали пізнавальну лекцію, як убезпечити себе в разі виникнення надзвичайної ситуації. Друга зупинка була музей Українського живопису, де до 21 грудня експонують гравюри Альбрехта Дюрера. А потім у затишному кафе "Ван Гог" відсвяткували День іменинника. Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |