|
На стадіоні «Трудові резерви» пройшли змагання з легкої атлетики для школярів17 жовт. 2017
![]() На стадіоні проходили змагання з метання і забіги. На церемонії відкриття Марина Філатова, президент Федерації легкої атлетики Дніпра, побажала учням удачі і закликала юних спортсменів поборотися за честь своєї школи. Учні нашого ліцею теж в’язали участь в цих змаганнях. В підсумку: Дівчата посіли 3 місце, хлопці - 6 місце. Вітаємо! Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |