|
Бібліотека інформує.10 жовт. 2017
![]() Всі бажаючи змогли долучитися до цього. Найкращі учасники цієї акції: 1-Б, кл.керівник Гірєва В.О. 3-В, кл.керівник Столяренко Н.Р. 4-А, кл.керівник Клушина О.Г. Преп. Чинник О.В. Щиро дякуємо всім. З виставкою нових надходжень можна ознайомитись в шкільний бібліотеці. Зав. бібліотекою Попович І.А. Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |